Свій для Своїх

news image

ТОВ Радивилівмолоко протягом своєї діяльності у різноманітних проявах долучився до акції, проектів, конкурсів, грантів та інших активностей у ролі спонсора, партнера, мецената, тим самим демонструючи свою регіональну приналежність та постійну систематичну підтримку ініціатив.

І це не одноразова допомога, а систематична підтримка соціально відповідального виробника.

Наразі ситуація в країні та в світі загалом вимагає акумулювати всі ресурси та адаптовуватися до інших вимог, умов обмежень та потреб…

Ось у цей досить не легкий час ми вирішили не ставати осторонь та активно долучатися до благодійних фондів, громадських організацій у вигляді соціально благодійного проекту “Свій для своїх”.

Доставка молочної продукції на дім в містах де функціонують торговельні підрозділи Товариства стало незамінним помічником та підтримкою Своїх* у час, коли вихід у магазини за продуктами не є бажаним. “Свої” в контексті даного проекту – це люди поважного віку, малозабезпечені, потребуючі допомоги, лікарі.

В рамках проекту “Свій для своїх” волонтери, студенти, волонтерські організації та небайдужі стають супергероями для одиноких, безпомічних, малозабезпечених та потребуючих людей. Адже “Свої” чужими не бувають.

Ідея проекту – надати допомогу та підтримку тим, кому вона потрібна, зробити потребуючих трішки щасливішими, внести надію в їхнє життя.

Наразі надаємо допомогу :
1. Мережа 100% життя Рівне
2. Мальтійська служба допомоги м. Львів
3. Мальтійська служба допомоги м. Івано Франківськ
4. Обсервованим лікарям Сарненської ЦРЛ

Якщо у Вас наявна потреба у допомозі звертайтеся до організацій у Вашому місті, або залиште Вашу заявку через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті.

Всім здоров’я та оптимізму!