STOP фейк

news image

У сучасних технологічних можливостях ми зустрічаємо багато інформаційних атак та фейків щодо якості продукції ТОВ Радивилівмолоко і послуг, які надаємо.

У даній статті бажаємо поділитися досвідом та рекомендаціями, як сприймати і реагувати на суб’єктивну, недостовірну, не підтверджену фактами інформацію.

Як розуміти, що відео, стаття чи пост – фейк!?
1. Швидкість, з якою, поширюється дана інформація.
Зазвичай, задля привернення уваги до допису, залучаються сторінки великої кількості ботів – сторінки несправжніх людей.
2. Відсутність інформації щодо першоджерела надання такої інформації.
3. Відсутність у дописі, сертифікованих лабораторних висновків.
4. Емоційні та особисті звинувачення, які базуються на суб’єктивних висновках (смакові якості, запах, вигляд).
5. Відсутність коректного обговорення різних точок зору.

Тому, радимо “підходити” до публічних повідомлень методом критичного аналізу інформації, щоб уберегтись від недостовірного інформаційного впливу.

Пам’ятайте, думки – не факти! І, на жаль, у соціальних мережах безліч любителів поширювати негативні пости, які не задумуються, що допомагають чиємусь недоброму задуму.

Ми, як виробник, відповідно реагуємо на такі повідомлення і просимо Вас  звертатися безпосередньо до контактного центру ТОВ Радивилівмолоко 0 800 210 330, або пишіть нам на q.control@radymo.ua у разі виявлення будь-якої інформації, що дискредитує нас як чесного і соціально відповідального виробника.

Ми завжди поруч і відкриті до конструктивного діалогу! Та відповідно визначеного порядку реагуємо на усі події, щоб бути для Вас кращими, зручнішими, смачнішими.

 

Фото з (<a href=’https://ru.freepik.com/photos/woman’>Woman фото создан(а) freepik – ru.freepik.com</a>)