«Радимо» з маленькими, жовтими і невгамовними Посіпаками

Новинки news image
Молочні продукти — це, передусім, корисні “елементи”, що надають заряд енергії! 

Спеціально для поціновувачів мультфільму «Посіпаки» ми створили особливу лінійку простої і водночас корисної молочної продукції. Вітамінізоване молоко та ряжанка з смаком полуниці чи бананово-яблучна стануть справжньою знахідкою та неабияким зарядом енергії для всіх тих, хто не може жити без улюблених посіпак і незалежно скільки Вам років.

Адже посіпаки — це завжди веселощі та гарний настрій, а молочні продукти — це завжди корисно та смачно. Ми поєднали веселий настрій з користю і отримали Вітамінно смачнющу “Манану”!

ВІТАМІНІЗОВАНЕ МОЛОКО збагачене вітамінним комплексом – що є надзвичайно важливим для дитячого організму та сприяє здоровому росту дитини, адже містить основні вітаміни, кальцій та вітамін D!  Чи відомо вам що ці вітамінки, які містяться у молоці, щей позитивно сприяють нормальній роботі нервової системи дитини та допомагають легше справлятися зі шкільними навантаженнями !?

В наших “Посіпачних” молочних продуктах є все, що потрібно для користі вашому організму та неймовірному заряду енергією! А ще це надзвичайно смачно та яскраво!  

Радимо самим переконатись і зичимо приємного та корисного споживання!

Фото: Vataga Agency, Катерина Гутник.