Офіційні правила участі у Акції
«Кефір обирай - призи вигравай»

Дані Правила визначають офіційні умови проведення Акції під умовною назвою
«Кефір обирай - призи вигравай» (надалі – Акція)

Правила

 1. Загальні положення

  1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Радивилівмолоко», що знаходиться за адресою: вул. Старики 58 б, 35541, с. Крупець, Радивилівський р-н., Рівненська обл., Україна, тел.: +380 362 401 001; факс: +380 3633 4 28 51 код  в  ЄДРПОУ  31259168 (надалі «Організатор/Виконавець Акції, «Кефір обирай – призи вигравай»).

  1.2. Ця Акція не є лотереєю та азартною грою. Акція є маркетинговим заходом, що проводиться на безоплатних засадах для учасників Акції.

 2. Територія проведення Акції

  2.1. Акція проводиться на території реалізації продукції ТМ РадиМо.

 3. Період проведення Акції

  3.1 З 13 липня 2020 року до 13 вересня 2020 року, (надалі – «період проведення Акції»). Останній день акції – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 13 вересня 2020 року.

 4. Учасники Акції

  4.1. До участі у Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – Учасники).

  4.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь:

  – працівники та представники Організатора/Виконавця Акції;

  – особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років;

  – особи, що не є громадянами України;

  4.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка:

  – відповідає умовам визначених п. 4.2 цих Правил;

  – виконала умови Акції описані в п. 8 цих Правил.

 5. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила Акції

  5.1. Правила розміщуються на сторінці РадиМо у Facebook (розділ “Примітки”) у межах періоду проведення Акції, а також на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”.

  5.2. Інформування та консультація про умови Акції надаватимуться в інформаційному центрі ТОВ «Радивилівмолоко» (гаряча лінія 0 800 210 330 )

  5.3. Правила Акції набувають чинності з дати їх оприлюднення у глобальній мережі інтернет у Facebook, розділ «Примітки» та на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”. Ці Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом всього періоду проведення Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Акції.

 6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про результати Акції

  6.1. Інформування Учасників Акції про переможця дня, кожного 15 унікального Учасника та про право отримати подарунок у щомісячному розіграші проводиться шляхом розміщення результатів Розіграшу у глобальній мережі інтернет на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”.

  6.2. Переможців Акції, Організатор Акції, повідомлятиме про право отримати  подарунок кожному 15 унікальному Учаснику та щомісячного розіграшу способом особистого повідомлення або іншим засобом зв’язку, що відоме Організатору Акції від Переможця.

 7. Подарунковий фонд Акції

  7.1. Учасникам Акції надається можливість отримати в рамках проведення Акції Подарунки:

  • щодня – (надалі – Подарунок 1) одне поповнення мобільного на суму 100 грн.;
  • кожному 15 унікальному Учаснику (надалі Подарунок 2) комплект склянок від ТМ РадиМо;
  • головний приз – 10 000 грн. (надалі Подарунок 3). 10 000 грн. мається на увазі 1 (один) сертифікат для Переможця Акції на купівлю техніки (магазин “Фокстрот”) + брендована продукція.

  7.2. Подарунок 1, Подарунок 2 та Подарунок 3 надається можливість отримати переможцю Акції у разі виконання умов, передбачених п. 8. цих Правил і дотримання умов прописаних в п. 4 цих Правил.

  7.3. Переможець для отримання Подарунку 3 повинен надати підтверджувальні документи, які засвідчують особу  – паспорт, а також назвати номер телефону, з якого надсилалося фото.

  7.4. Подарунок 3 переможець Акції має право використати протягом року з моменту отримання сертифікату.

  7.5. Переможець акції самостійно у магазині «Фокстрот» обирає товар/товари.

  7.6. Організатор/Виконавець Акції відповідальність за справність і обслуговування обраної техніки, інших претензій, які виникли у ході використання Подарунку не несе.

  7.7. За жодних умов Переможці Акції не мають права на отримання грошового еквіваленту вартості Подарунку. Переможці Акції не можуть передавати право на отримання Подарунку іншим особам.

 8. Умови участі у Акції

  8.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити усі наступні дії:

  8.1.1. Придбати Кефір 2,5% жиру ТМ РадиМо з позначкою Акція

  8.1.2. Сфотографувати зворот пакування на фоні склянки з кефіром або приготовленої з нього страви (на фото має бути видно склянку та акційне пакування кефіру 2,5% ТМ РадиМо з кінцевою датою споживання та номер партії)

  8.1.3. Надіслати Організатору Акції фото кефіру 2,5% ТМ РадиМо на Viber за номером телефону +380673360043

  8.1.4. Увага!

  При надіслані фото обов’язково вказуйте контактні дані (ПІБ особи, вказати регіон проживання).

  Брати участь, можна декілька разів, але при умові надсилання зображень з іншою кінцевою датою споживання або номером партії. Дубльоване (скопійоване) фото не приймається.

 9. Порядок визначення переможця

  9.1. Визначення Переможця Акції, що здобуває право на отримання Подарунку 1 Акції, визначених в п. 4 цих Правил, відбувається наступного дня (за днем, за який здійснюється визначення) протягом періоду проведення Акції визначених в п. 3 цих правил шляхом випадкового вибору за допомогою Інтернет-сервісу random.org. серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, у певному дні та дотримуються умов Акції визначених у п. 8 цих Правил. Право на отримання Подарунку 1 Акції отримує Учасник, Viber – ім’я якого отримало першу позицію під час визначення Переможця.

  9.2. Визначення Переможця Акції, що здобуває право на отримання Подарунку 3 визначених в п. 4 і в п. 8 цих Правил, відбувається до 20 числа, шляхом випадкового вибору серед всіх Учасників, що брали участь в Акції відповідно до п. 3 цих Правил, за допомогою сервісу random.org.

  9.3. Організатор Акції залишає за собою право самостійно визначати склад комісії, що бере участь у визначенні Переможця Акції, щодо права отримати Подарунок 3. За результатами виборів Переможця Акції складається Протокол Акції, в якому Комісія фіксує основного переможця і два резервних, тобто три перших учасників акції обраних шляхом випадкового вибору серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, у певному періоді: 13.07 – 12.08 та 13.08 – 13.09, за допомогою сервісу random.org.

  9.4. Переможцем Акції вважається Учасник, Viber – ім’я якого отримало першу позицію під час визначення Переможців.

  9.5. Організатор Акції гарантує об’єктивність визначення Переможця Акції.

 10. Порядок отримання подарунків

  10.1 Протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту інформування Переможця Акції про право на отримання Подарунку 3, Переможець узгоджує з представниками Організатора Акції дату, місце і час отримання сертифікату. 

  10.2 При передачі представником Організатора Акції Переможцю Акції Подарунку 3 потрібно пред’явити документ, який засвідчує особу – паспорт та відповісти на отримане повідомлення на виграшний Viber – номер.

  10.3. Відмова у наданні даних, які засвідчують особу або не можливість відповісти на повідомлення, позбавляє Переможця Акції права на отримання Подарунку та вважається відмовою Переможця Акції від отримання ним відповідного Подарунку. У такому випадку право на отримання подарунку переходить до наступного за списком резервного Переможця Акції, що передбачено п. 9.3. цих Правил. Будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором Акції.

  10.4. Додаткові витрати, понесені особою, з метою отримання Подарунку не відшкодовуються Організатором Акції.

  10.5. Оподаткування виграшу (Подарунку) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за контроль оподаткування (утримання та перерахування податків у зв’язку з отриманням виграшу (Подарунку) в рамках проведення Акції) несе Організатор Акції.

  10.6. Заміна призу на інше благо або грошовий еквівалент не допускається.

  10.7. Кількість виграшів (Подарунків), які розігруються в Акції, є обмеженою. Організатор Акції має право за власним бажанням змінити кількість виграшів (Подарунків) шляхом внесення змін до цих Правил.

   10.8. Подарунки не зображені на рекламних матеріалах.

  10.9. Переможець Акції не може самовільно передавати або уступати свої права отримати Подарунок третім особам за виключенням умов п. 10.3  цих Правил.

 11. Права та Відповідальність Сторін

  11.1. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з Правилами Акції та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунку від Організатора Акції.

  11.2. Беручи участь у Акції, кожен Учасник – Переможець розіграшу подарунку тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції, зокрема використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook, офіційному сайті radymo.ua, будь-яких друкованих матеріалах.

  11.3. Своєю участю в розіграші (Акції) всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції будуть занесені в базу даних Організатора Акції, можуть у подальшому бути використані Організатором Акції без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо.

  11.4. Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook.

  11.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду.

  11.6. Організатор Акції не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.

  11.7. Організатор Акції не несе відповідальності за використання виграшу (Подарунку) після його отримання учасником Акції.

  11.8. Організатор Акції не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання виграшу (Подарунку) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання виграшу (Подарунку).

  11.9. Організатор та Виконавець Акції не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, Facebook, операторів зв’язку, будь-які мережеві та технічні збої, внаслідок яких повідомлення або Подарунок не надійшов до Переможця Акції, або надійшли із запізненням, або були загублені або пошкоджені, або внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або були невчасно повідомлений про право на отримання Подарунку Акції.

  11.10. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасників Акції отримати або скористатися Подарунком з будь-яких причин, що від них не залежать, зокрема у зв’язку з відсутністю у них необхідних документів, а також за відсутності особи, що здобула право на отримання Подарунку Акції, неможливості її повідомлення про відповідний Подарунок.

  11.11. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

  11.12. Отримання Подарунку допускається лише Учаснику Акції, що здобув право на отримання Подарунку. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Подарунку, де Подарунок, або право на отримання його буде предметом угоди, засобом платежу, або буде виступати як предмет застави тощо.

  11.13. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактних телефонів та адрес).