Офіційні правила участі у Акції
«Насолодись - Зарядись»

Дані Правила визначають офіційні умови проведення Акції під умовною назвою
«Насолодись - Зарядись» (надалі – Акція)

Правила

 1. Загальні положення

  1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Радивилівмолоко», що знаходиться за адресою: вул. Старики 58 б, 35541, с. Крупець, Радивилівський р-н., Рівненська обл., Україна, тел.: +380 362 401 001; факс: +380 3633 4 28 51 код  в ЄДРПОУ 31259168 (надалі «Організатор/Виконавець Акції, «Насолодись – Зарядись»).

  1.2. Ця Акція не є лотереєю та азартною грою. Акція є маркетинговим заходом, що проводиться на безоплатних засадах для учасників Акції.

 2. Територія проведення Акції

  2.1. Акція проводиться на території реалізації продукції ТМ РадиМо.

 3. Період проведення Акції

  3.1. З 03 Лютого 2020 року до 05 Квітня 2020 року, (надалі – «період проведення Акції»). Останній день Акції – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 05 Квітня 2020 року.

 4. Учасники Акції

  4.1. До участі у Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – Учасники).

  4.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь:

  – працівники та представники Організатора/Виконавця Акції;

  – особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років;

  – “нежива” сторінка – та, яка використовується для участі у конкурсах, соціально не активна, без фотографії особи.

  4.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка:

  – відповідає умовам визначених п. 4.2 цих Правил;

  – виконала умови Акції описані в п. 8 цих Правил.

  4.4. Організатор Акції має право відмовити у врученні Подарунку Учаснику, який використовує для участі в Акції більше, ніж один Facebook-аккаунт, фейковий акаунт.

  4.5. Організатор Акції має право відмовити у врученні Подарунку Учаснику, який надав документи особи, які не відповідають особі, що зазначена, як власник відповідного Facebook аккаунту.

 5. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила Акції

  5.1. Правила розміщуються на сторінці РадиМо у Facebook (розділ “Нотатки”) у межах періоду проведення Акції, а також на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”.

  5.2. Інформування та консультація про умови Акції надаватимуться в інформаційному центрі ТОВ «Радивилівмолоко» (гаряча лінія 0 800 210 330).

  5.3. Правила Акції набувають чинності з дати їх оприлюднення у глобальній мережі інтернет у Facebook, розділ «Нотатки» та на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”. Ці Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом всього строку проведення Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Акції.

 6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про результати Акції

  6.1. Інформування Учасників Акції про право отримати подарунок у щотижневому розіграші проводиться шляхом розміщення результатів Розіграшу у глобальній мережі інтернет у вигляді публікації на сторінці РадиМо у Facebook.

  6.2. Переможця Акції, Організатор Акції, повідомлятиме про право отримати  подарунок щотижневого розіграшу способом особистого повідомлення або іншим засобом зв’язку, що відоме Організатору Акції від Переможця.

 7. Подарунковий фонд Акції

  7.1. Учасникам Акції надається можливість отримати в рамках проведення Акції Подарунок:

  • щотижня Подарунок – Сертифікат на враження (надалі Подарунок) – 5 000 грн. Мається на увазі 1 (один) сертифікат для Переможця Акції на купівлю враження/вражень через ресурс «Royal Present».

  7.2. Надається можливість отримати Подарунок переможцю Акції у разі виконання умов, передбачених п. 8. цих Правил і дотримання умов прописаних в п. 4 цих Правил.

  7.3. Переможець для отримання Подарунку повинен надати підтверджувальні документи, які засвідчують особу  – паспорт, а також зайти з власного електронного пристрою на свій профіль у Facebook.

  7.4. Переможець Акції має право використати Подарунок протягом 6 місяців з моменту його отримання.

  7.5. Переможець акції самостійно через ресурс «Royal Present» або надані контакти узгоджує період використання і обирає види вражень, умови.

  7.6. Організатор/Виконавець Акції відповідальність за якість наданих послуг, використання сертифікату, отриманих тілесних ушкоджень, смерті та інших претензій, які виникли до, під час та після використання Подарунку не несе.

  7.7. За жодних умов Переможці Акції не мають права на отримання грошового еквіваленту вартості Подарунку. Переможці Акції не можуть передавати право на отримання Подарунку іншим особам.

 8. Умови участі у Акції

  8.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити усі наступні дії:

  8.1.2. Придбати йогурт Полуниця з позначкою Акція

  8.1.3. Сфотографувати пакування зі зворотної сторони (на фото має бути видно кінцеву дату споживання і номер партії)

  8.1.4. Надіслати Організатору Акції фото у приватному повідомленні на сторінці РадиМо у Facebook

  8.1.5. Позначити друга у закріпленому пості на сторінці РадиМо у Facebook

  8.1.6. Увага!

  При надіслані фото обов’язково вказуйте контактні дані (ПІБ особи, номер мобільного телефону, регіон).

  Брати участь, з одного Facebook аккаунту, можна декілька разів але при умові, що кінцева дата споживання та номер партії будуть іншими. Дубльоване (скопійоване) фото не приймається.

 9. Порядок визначення переможця

  9.1. Визначення Переможця Акції, що здобуває право на отримання Подарунку Акції, визначених в п. 4 цих Правил, відбувається щотижня (у понеділок, наступний за тижнем за який здійснюється визначення) протягом періоду проведення Акції визначених в п. 3 цих правил шляхом випадкового вибору за допомогою Інтернет-сервісу random.org. серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, у певному тижні та дотримуються умов Акції визначених у п. 8 цих Правил. Переможцем Акції вважається Учасник, умовний номер Facebook-аккаунту отримав першу позицію під час визначення Переможців.

  9.2. Організатор Акції залишає за собою право самостійно визначати склад комісії, що бере участь у визначенні Переможця Акції. За результатами виборів Переможця Акції складається Протокол Акції, в якому Комісія фіксує основного переможця і два резервних, тобто три перших учасників акції обраних шляхом випадкового вибору серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, у певному тижні, за допомогою сервісу random.org.

  9.3. Переможцем Акції вважається Учасник, умовний номер Facebook-аккаунту отримав першу позицію під час визначення Переможців.

  9.4. Організатор Акції гарантує об’єктивність визначення Переможця Акції.

 10. Порядок отримання подарунків

  10.1. Протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту інформування про Переможця Акції щодо права на отримання Подарунку, Переможець звертається до представника Організатора Акції з уточненням про зустріч.

  10.2. При передачі Подарунка представником Організатора Акції Переможцю Акції потрібно мати документи, які засвідчують особу – паспорт або інший документ, що посвідчує особу та зайти з власного електронного пристрою на свій профіль у Facebook. Тоді Представник Організатора Акції надає сертифікат та надає контакти до представників «Royal Present».

  10.3. Відмова у наданні даних, які засвідчують особу та здійснення входу на свій профіль у Facebook позбавляє Переможця Акції права на отримання Подарунку та вважається відмовою Переможця Акції від отримання ним Подарунку. У такому випадку право на отримання подарунку переходить до наступного за списком резервного Переможця Акції, що передбачено п. 9.3. цих Правил. Будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором Акції.

  10.4. Додаткові витрати, понесені особою, з метою отримання Подарунку не відшкодовуються Організатором Акції.

  10.5. Оподаткування виграшу (Подарунку) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за контроль оподаткування (утримання та перерахування податків у зв’язку з отриманням виграшу (Подарунку) в рамках проведення Акції) несе Організатор Акції.

  10.6. Заміна призу на інше благо або грошовий еквівалент не допускається.

  10.7. Кількість виграшів (Подарунків), які розігруються в Акції, є обмеженою. Організатор Акції має право за власним бажанням змінити кількість виграшів (Подарунків) шляхом внесення змін до цих Правил.

  10.8. Подарунки не зображені на рекламних матеріалах.

  10.9. Переможець Акції не може самовільно передавати або уступати свої права отримати Подарунок третім особам за виключенням умов п. 10.3  цих Правил.

 11. Права та Відповідальність Сторін

  11.1. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з Правилами Акції та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунку від Організатора Акції.

  11.2. Беручи участь у Акції, кожен Учасник – Переможець розіграшу подарунку тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції, зокрема використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook, офіційному сайті radymo.ua, будь-яких друкованих матеріалах.

  11.3. Своєю участю в розіграші (Акції) всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції будуть занесені в базу даних Організатора Акції, можуть у подальшому бути використані Організатором Акції без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо.

  11.4. Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook

  11.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду.

  11.6. Організатор Акції не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.

  11.7. Організатор Акції не несе відповідальності за використання виграшу (Подарунку) після його отримання учасником Акції.

  11.8. Організатор Акції не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання виграшу (Подарунку) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання виграшу (Подарунку).

  11.9. Організатор та не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, Facebook, операторів зв’язку, будь-які мережеві та технічні збої, внаслідок яких повідомлення або Подарунок не надійшов до Переможця Акції, або надійшли із запізненням, або були загублені або пошкоджені, або внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або були невчасно повідомлений про право на отримання Подарунку Акції.

    11.10. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасників Акції отримати або скористатися Подарунком з будь-яких причин, що від них не залежать, зокрема у зв’язку з відсутністю у них необхідних документів, а також за відсутності особи, що здобула право на отримання Подарунку Акції, неможливості її повідомлення про відповідний Подарунок.

  11.11. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

  11.12. Отримання Подарунку допускається лише Учаснику Акції, що здобув право на отримання Подарунку. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Подарунку, де Подарунок, або право на отримання його буде предметом угоди, засобом платежу, або буде виступати як предмет застави тощо.

  11.13. У випадку якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, такий Учасник не має права поступитися своїм правом третій особі.

  11.14. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактних телефонів та адрес).