Офіційні правила участі в Акції

(надалі — правила)

Правила

 1. Загальні положення

  1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Радивилівмолоко», що знаходиться за адресою: вул. Старики 58 б, 35541, с. Крупець, Радивилівський р-н., Рівненська обл., Україна, тел.: +380 362 401 001; факс: +380 3633 4 28 51 код в ЄДРПОУ 31259168 (надалі «Організатор/Виконавець Акції, «До пари купуй – Європою мандруй»).

  1.2. Ця Акція не є лотереєю та азартною грою. Акція є маркетинговим заходом, що проводиться на безоплатних засадах для учасників Акції.

 2. Територія проведення Акції

  2.1. Акція проводиться на території реалізації продукції ТМ РадиМо.

 3. Період проведення Акції

  З 01 Серпня 2019 року до 31 Жовтня 2019 року, (надалі – «період проведення Акції»). Останній день акції – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 31 Жовтня 2019 року.

 4. Учасники Акції

  4.1. До участі у Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – Учасники).

  4.2.Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь:
  – працівники та представники Організатора/Виконавця Акції;
  – особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років;
  – особи, що не є громадянами України;

  4.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка:
  – відповідає умовам визначених п. 4.2 цих Правил;
  – виконала умови Акції описані в п. 8 цих Правил.

 5. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила Акції

  5.1. Правила розміщуються на промо сайті http://promo.radymo.ua/ (надалі – Сайт) у межах періоду проведення Акції, а також у глобальній мережі інтернет у Facebook на офіційній сторінці РадиМо розділ «Нотатки».

  5.2. Інформування та консультація про умови Акції надаватимуться в інформаційному центрі ТОВ «Радивилівмолоко» (гаряча лінія 0 800 210 330 )

  5.3. Правила Акції набувають чинності з дати їх оприлюднення у глобальній мережі інтернет у Facebook на офіційній сторінці РадиМо розділ «Нотатки». Ці Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом всього строку проведення Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Акції.

 6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про результати Акції

  6.1. Інформування Учасників Акції про право отримати смачний подарунок у щотижневому розіграші, а також головного призу – тур по Європі проводиться шляхом розміщення результатів Розіграшу у глобальній мережі інтернет на Сайті, а також у Facebook на офіційній сторінці РадиМо

  6.2. Переможця Акції, Організатор Акції, повідомлятиме про право отримати смачний подарунок у щотижневому розіграші, а також головного призу – тур по Європі способом особистого повідомлення або іншим засобом зв’язку, що відоме Організатору Акції від Переможця.

 7. Подарунковий фонд Акції

  7.1. Учасникам Акції надається можливість отримати в рамках проведення Акції Подарунки:

  смачний подарунок – набір продукції ТМ «РадиМо» (надалі – Подарунок 1) Набір продукції ТМ «РадиМо» складається з Сметана 15% п/е 400г, Кефір 1% п/е, Йогурт Персик-маракуйя” п/е, Йогурт Без наповнювача стакан, Масло Селянське 72,5% фасоване ТМ РадиМо та сувенірний подарунок.

  головний приз – путівка на тур по Європі (на двох) (надалі Подарунок 2). 50 000 грн на тур по Європі. Мається на увазі 1 (один) сертифікат для Переможця Акції на купівлю путівки по Європі в туроператора «Сонячні Крила».

  УВАГА! Для отримання головного призу Акції Переможцю Акції та особі, яка супроводжує, потрібно мати біометричні паспорти для виїзду за кордон та/або відкриті візи шенгенської зони або інший чинний документ, що підтверджує право виїзду за кордон та країни ЄС. У разі відсутності в Переможця Акції біометричного паспорта для виїзду за кордон та/або відкритої візи шенгенської зони або іншого чинного документу, що підтверджує право виїзду за кордон та країни ЄС Організатор/Виконавець має право відмовити Переможцю Акції у врученні головного призу Акції та передати право на отримання головного призу Акції Резервному переможцю без жодних компенсацій, пов’язаних з такою відмовою!

  Подарунок 1 і Подарунок 2 надається можливість отримати переможцю Акції у разі виконання умов, передбачених п. 8. цих Правил і дотримання умов прописаних в п. 4 цих Правил

  Переможець для отримання Подарунок 1 і Подарунок 2 повинен надати підтверджувальні документи, які засвідчують особу – паспорт, а також назвати номер телефону.

  Подарунок 2 переможець Акції має право використати протягом 30 днів з моменту отримання сертифікату.

  Переможець акції самостійно з туроператором «Сонячні Крила» узгоджує період відпочинку і обирає тур відпочинку, умови.

  Організатор/Виконавець Акції відповідальність за відпочинок не несе.

 8. Умови участі у Акції

  8.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити усі наступні дії:

  8.1.1. Придбати однією покупкою йогурт Злаки та ряжанку ТМ РадиМо з позначкою Акція

  8.1.2. Сфотографувати та зберегти чек (на фото має бути видно вибиті акційні позиції, дату купівлі та номер чеку)

  8.1.3. Надіслати Організатору Акції фото чеку на Viber за номером телефону 0673644273 або на пошту promo@radymo.ua

  Увага! При надіслані фото обов’язково вказуйте контактні дані (ПІБ особи,номер мобільного телефону, регіон)

 9. Порядок визначення переможця

  9.1. Визначення Переможця Акції, що здобувають право на отримання Подарунку 1 Акції, визначених в п. 4 цих Правил, відбувається щопонеділка кожного тижня протягом періоду проведення акції визначених в п 3 цих правил шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу random.org. серед всіх Учасників, що брали участь в Акції та дотримуються умов Акції визначених у п. 8 цих Правил.

  9.2. Визначення Переможця Акції, що здобуває право на отримання Подарунку 2 визначених в п. 4 і в п. 8 цих Правил, відбувається 07 листопада 2019 року шляхом випадкового вибору серед всіх Учасників, що брали участь в Акції відповідно до п. 3 цих Правил, за допомогою сервісу random.org.

  9.3. Організатор Акції залишає за собою право самостійно визначати склад комісії, що бере участь у визначенні Переможців Акції. За результатами виборів Переможців Акції складається Протокол Акції, в якому Комісія фіксує основного переможця і два резервних, тобто три перших учасників акції обраних шляхом випадкового вибору серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, за допомогою сервісу random.org.

  9.4. Організатор Акції гарантує об’єктивність визначення Переможця Акції.

 10. Порядок отримання подарунків

  10.1. Протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту інформування Переможця Акції про право на отримання Подарунку 1, Переможець узгоджує з представниками Організатора Акції дату, місце і час отримання подарунку.

  10.2 Протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту інформування Переможця Акції про право на отримання Подарунку 2, Переможець узгоджує з представниками Організатора Акції дату, місце і час отримання сертифікату.

  10.3 При передачі представником Організатора Акції Переможцю Акції Подарунок 1/Подарунок 2 потрібно мати документи, які засвідчують особу – паспорт або інший документ, що посвідчує особу та назвати номер телефону.

  10.4. Відмова у наданні даних, які засвідчують особу позбавляє Переможця Акції права на отримання Подарунку та вважається відмовою Переможця Акції від отримання ним відповідного Подарунку. У такому випадку право на отримання подарунку переходить до наступного за списком резервного Переможця Акції, що передбачено п. 9.3. цих Правил. Будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором Акції.

  10.5. Додаткові витрати, понесені особою, з метою отримання Подарунку не відшкодовуються Організатором Акції.

  10.6. Оподаткування виграшу (Подарунку) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за контроль оподаткування (утримання та перерахування податків у зв’язку з отриманням виграшу (Подарунку) в рамках проведення Акції) несе Організатор Акції.

  10.7. Заміна призу на інше благо або грошовий еквівалент не допускається.

  10.8. Кількість виграшів (Подарунків), які розігруються в Акції, є обмеженою. Організатор Акції має право за власним бажанням змінити кількість виграшів (Подарунків) шляхом внесення змін до цих Правил.

  10.9. Подарунки не зображені на рекламних матеріалах.

  10.10. Переможець Акції не може самовільно передавати або уступати свої права отримати подарунок третім особам за виключенням умов п. 10.4 цих Правил.

 11. Права та Відповідальність Сторін

  11.1. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з Правилами Акції та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунку від Організатора Акції.

  11.2. Беручи участь у Акції, кожен Учасник – Переможець розіграшу подарунку тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції, зокрема використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook, будь-яких друкованих матеріалах.

  11.3. Своєю участю в розіграші (Акції) всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції будуть занесені в базу даних Організатора Акції, можуть у подальшому бути використані Організатором Акції без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо.

  11.4. Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook

  11.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

  11.6. Організатор Акції не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.

  11.7. Організатор Акції не несе відповідальності за використання виграшу (Подарунку) після його отримання учасником Акції.

  11.8. Організатор Акції не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання виграшу (Подарунку) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання виграшу (Подарунку).