Офіційні правила участі у Акції під умовною назвою «Мільйони друзів для твого імунітету»

Дані Правила визначають офіційні умови проведення Акції під умовною назвою «Мільйони друзів для твого імунітету» (надалі – Акція)

Правила

 1. Загальні положення

  1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Радивилівмолоко», що знаходиться за адресою: вул. Старики 58 б, 35541, с. Крупець, Радивилівський р-н., Рівненська обл., Україна, тел.: +380 362 401 001; факс: +380 3633 4 28 51 код  в  ЄДРПОУ  31259168 (надалі «Організатор/Виконавець Акції, «Мільйони друзів для твого імунітету»).

  1.2. Ця Акція не є лотереєю та азартною грою. Акція є маркетинговим заходом, що проводиться на безоплатних засадах для учасників Акції.

 2. Територія проведення Акції

  2.1. Акція проводиться на території реалізації продукції.

 3. Період проведення Акції

  3.1 З 07 грудня 2020 року по березень 2021 року (включно), (надалі – «період проведення Акції»). Останній день акції – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 31 березня 2021 року.

 4. Учасники Акції

  4.1. До участі у Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – Учасники).

  4.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь:

  – працівники та представники Організатора/Виконавця Акції;

  – особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років;

  – особи, що не є громадянами України;

  4.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка:

  – відповідає умовам визначених п. 4.2 цих Правил;

  – виконала умови Акції описані в п. 8 цих Правил.

 5. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила Акції

  5.1. Правила розміщуються на сторінці РадиМо у Facebook у межах періоду проведення Акції, а також на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”.

  5.2. Інформування та консультація про умови Акції надаватимуться в інформаційному центрі ТОВ «Радивилівмолоко» (гаряча лінія 0 800 210 330 )

  5.3. Правила Акції набувають чинності з дати їх оприлюднення у глобальній мережі інтернет у Facebook та на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”. Ці Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом всього періоду проведення Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Акції.

 6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про результати Акції

  6.1. Інформування Учасників Акції про переможців тижня та про право отримати подарунок проводиться шляхом розміщення результатів Розіграшу у глобальній мережі інтернет на офіційному сайті radymo.ua сторінка “Акції”.

  6.2. Переможців Акції Організатор Акції повідомлятиме про право отримати  подарунок способом особистого повідомлення або іншим засобом зв’язку, що відоме Організатору Акції від Переможця.

 7. Подарунковий фонд Акції

  7.1. Учасникам Акції надається можливість отримати в рамках проведення Акції Подарунки.

  Щотижневий подарунковий фонд (надалі – Подарунок) складається з:

  • ланч бокс – 1 шт.,
  • парасоля – 1 шт.,
  • гімнастичний килимок – 1 шт.,
  • маска захисна – 1 шт.,
  • антистрес – 1 шт.
  • комплект продуктового набору – до кожного подарунку (за умови якщо переможець проживає у місті, де наявний наш торговий підрозділ).

  7.2. Можливість отримати Подарунок надається переможцю Акції у разі виконання умов, передбачених п. 8. цих Правил і дотримання умов прописаних в п. 4 цих Правил.

  Подарунки вручаються відповідно до місця, яке Переможець Акції отримав за результатами розіграшу (комп’ютерна випадкова вибірка), а саме:

  Місце 1: ланч бокс.

  Місце 2: парасоля.

  Місце 3: гімнастичний килимок.

  Місце 4: маска захисна.

  Місце 5: антистрес.

  7.3. Організатор/Виконавець Акції відповідальність за справність і обслуговування отриманого Подарунку, інших претензій, які виникли у ході використання Подарунку не несе.

  7.4. За жодних умов Переможці Акції не мають права на отримання грошового еквіваленту вартості Подарунку. Переможці Акції не можуть передавати право на отримання Подарунку іншим особам.

 8. Умови участі у Акції

  8.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити усі наступні дії:

  8.1.1. Купи йогурт Лактоімун ТМ РадиМо з позначкою “Мільони друзів для твого імунітету”.

  8.1.2. Перейди через qr код та залиш повідомлення у розділі “Акція Лактоімун”: Лактоімун – мій друг тому, що…”

  Щотижня серед залишених повідомлень, способом випадкової вибірки, визначаємо власників подарунків.

  Брати участь, можна декілька разів, але при умові надсилання повідомлення з іншим текстом.

 9. Порядок визначення переможця

  9.1. Визначення Переможця Акції, що здобуває право на отримання Подарунку Акції, визначених в п. 4 цих Правил, відбувається наступного робочого дня (за тиждень, який завершився) визначених в п. 3 цих правил шляхом випадкового вибору за допомогою Інтернет-сервісу random.org. серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, у певному тижні та дотримуються умов Акції визначених у п. 8 цих Правил. Право на отримання Подарунку Акції отримує Учасник, Viber – ім’я якого отримало позицію відповідно п.7.2 під час визначення Переможця.

  9.2. Організатор Акції залишає за собою право самостійно визначати склад комісії, що бере участь у визначенні Переможців Акції, щодо права отримати Подарунків. За результатами виборів Переможців Акції складається Протокол Акції, в якому Комісія фіксує переможців акції обраних шляхом випадкового вибору серед всіх Учасників, що брали участь в Акції, у певному тижні.

  9.3. Переможцем Акції вважається Учасник, Viber – ім’я якого отримало позицію під час визначення Переможців відповідно п. 7.2.

  9.4. Організатор Акції гарантує об’єктивність визначення Переможця Акції.

 10. Порядок отримання подарунків

  10.1 Протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту інформування Переможця Акції про право на отримання Подарунку, Переможець узгоджує з представниками Організатора Акції дату, місце і час отримання. 

  10.2 При передачі представником Організатора Акції Переможцю Акції Подарунку потрібно пред’явити документ, який засвідчує особу – паспорт.

  10.3. Відмова у наданні даних, які засвідчують особу позбавляє Переможця Акції права на отримання Подарунку та вважається відмовою Переможця Акції від отримання ним відповідного Подарунку. У такому випадку право на отримання подарунку переходить до наступного за списком Учасника Акції, що передбачено п. 9.3. цих Правил. Будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором Акції.

  10.4. Додаткові витрати, понесені особою, з метою отримання Подарунку не відшкодовуються Організатором Акції.

  10.5. Оподаткування виграшу (Подарунку) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за контроль оподаткування (утримання та перерахування податків у зв’язку з отриманням виграшу (Подарунку) в рамках проведення Акції) несе Організатор Акції.

  10.6. Заміна призу на інше благо або грошовий еквівалент не допускається.

  10.7. Кількість виграшів (Подарунків), які розігруються в Акції, є обмеженою. Організатор Акції має право за власним бажанням змінити кількість виграшів (Подарунків) шляхом внесення змін до цих Правил.

   10.8. Подарунки не зображені на рекламних матеріалах.

  10.9. Переможець Акції не може самовільно передавати або уступати свої права отримати Подарунок третім особам за виключенням умов п. 10.3  цих Правил.

 11. Права та Відповідальність Сторін

  11.1. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з Правилами Акції та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунку від Організатора Акції.

  11.2. Беручи участь у Акції, кожен Учасник – Переможець розіграшу Подарунку тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції, зокрема використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у глобальні мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook, офіційному сайті radymo.ua, будь-яких друкованих матеріалах.

  11.3. Своєю участю в розіграші (Акції) всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції будуть занесені в базу даних Організатора Акції, можуть у подальшому бути використані Організатором Акції без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо.

  11.4. Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням у глобальній мережі інтернет на офіційній сторінці РадиМо у Facebook.

  11.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду.

  11.6. Організатор Акції не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.

  11.7. Організатор Акції не несе відповідальності за використання виграшу (Подарунку) після його отримання учасником Акції.

  11.8. Організатор Акції не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання виграшу (Подарунку) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання виграшу (Подарунку).

  11.9. Організатор та Виконавець Акції не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, Facebook, операторів зв’язку, будь-які мережеві та технічні збої, внаслідок яких повідомлення або Подарунок не надійшов до Переможця Акції, або надійшли із запізненням, або були загублені або пошкоджені, або внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або були невчасно повідомлений про право на отримання Подарунку Акції.

  10.10. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасників Акції отримати або скористатися Подарунком з будь-яких причин, що від них не залежать, зокрема у зв’язку з відсутністю у них необхідних документів, а також за відсутності особи, що здобула право на отримання Подарунку Акції, неможливості її повідомлення про відповідний Подарунок.

  11.11. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

  11.12. Отримання Подарунку допускається лише Учаснику Акції, що здобув право на отримання Подарунку. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Подарунку, де Подарунок, або право на отримання його буде предметом угоди, засобом платежу, або буде виступати як предмет застави тощо.

  11.13. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактних телефонів та адрес).