Молоко, яке переверне Вашу уяву про магазинні продукти!

Новинки news image

А пам’ятаєте, яке молоко було колись?

Воно було таким запашним, свіжим і пахло медом… Всім нам добре відомий цей смак, бо це смак нашого дитинства.

Розкажу Вам секрет: в дитинстві, випивши молока, я часто бігав до дзеркала подивитись на свої молочні вуса! Ви теж так робили?) А тепер уявіть…, що п’єте свіже молоко з природною жирністю, смак якого знайомий Вам з дитинства… Уявіть, що купуєте в магазині натуральне молоко без будь-яких добавок, з терміном придатності лише 5 днів!…

Фантастика? А от і ні! Все це — незбиране молоко ТМ Farm Fresh. Воно точно переверне Вашу уяву про магазинні продукти.

Молоко ТМ Farm Fresh ми називаємо унікальним, адже це виключно фермерське молоко із збереженою природною жирністю та природним терміном придатності.

Тут нічого не забрано, нічого (!) зайвого не додано! Все дуже просто! Адже що потрібно від молока? Лише щоб воно було справжнім, свіжим та смачним.

Молоко Farm Fresh не проходить нормалізацію, простими словами з нього не збираються вершки, і тому воно має природну жирність, і саме тому його назва «Незбиране». Лише лагідна пастеризація при температурі 95 ºС, щоб зберегти всю користь — і справжнє молоко, яке нам дарує природа, готове для споживання.

Ми збираємо сировину лише на Західній Україні, з ферм які знаходяться поблизу. Це найкращі ферми Волинської, Рівненської та Львівської областей. Так як молоко Farm Fresh свіже і натуральне, термін придатності у нього всього 5 діб. Тому необхідно швидко доставити його з ферми, далі — пастеризація, фасування і охолодження, а потім — швидка доставка до магазинів. І все це для того, щоб споживачі могли придбати на правду справжнє та свіже молоко.

Відчуваємо відповідальність та гордість за продукцію Farm Fresh. За те, що можемо дарувати нашим споживачам впевненість в свіжості, натуральності і якості молока, що споживають вони і дорогі їм люди.

ТМ Farm Fresh #почувається щасливо