Дбай про здоров’я — обирай натуральне! «Живий» йогурт від ТМ РадиМо.

news image

Здавалося б, невеликий стакан йогурту, а скільки користі! Люблять його діти та дорослі, і не дарма! Смачний, ніжний та містить вдосталь важливих мікроелементів, вітамінів і корисних властивостей.

Йогурт вважається найкориснішим кисломолочним продуктом, адже:

  • Це відмінне джерело білку, кальцію та живих корисних бактерій
  • Підвищує захисні сили організму
  • Нормалізує травлення
  • Це незамінний продукт для схуднення, адже сприяє спалюванню жиру в організмі.

Йогурт «Без наповнювача» ТМ РадиМо благотворно впливає на травлення і на організм в цілому. Він містить живі корисні бактерії, які пригнічують розвиток кишкових та грибкових інфекцій, сприяє загальному оздоровленню організму.

Йогурт — особливий продукт, адже поєднує в собі дві насправді корисні властивості. По-перше, він містить велику кількість кальцію, а по-друге, вітаміни, кальцій та інші мікроелементи, які надходять в організм з продуктів, завдяки корисним бактеріям засвоюються більш ефективно.

Цей йогурт корисний і для зміцнення нервової системи, адже вітамінів групи В та вітаміну А тут міститься більше, ніж у молочних продуктах.

Йогурт «Без наповнювача» ТМ РадиМо натуральний та виготовлений згідно державного стандарту ДСТУ 4343:2004.

Переваги йогурту «Без наповнювача» ТМ РадиМо:

  • не містить цукру
  • без додавання консервантів та згущувачів
  • невеликий термін придатності, адже натуральний
  • у зручному стаканчику.

Сьогодні на ринку є великий вибір солодких йогуртів із різними смаками. Але безперечною перевагою йогурту «Без наповнювача» є те, що Ви самі можете експериментувати зі смаками та створювати свої неповторні та улюблені комбінації.

Мед, фрукти, ягоди, ваніль — доповнення для любителів солодкого, але це ще не все! Йогурт ТМ РадиМо можете використовувати як легкий, низькокалорійний соус до овочевих салатів. Замініть майонез йогуртом, адже він є менш калорійним та не має у складі рослинних жирів та шкідливих консервантів.

Йогурт «Без наповнювача» ТМ РадиМо — це відмінний продукт, щоб схуднути, зміцнити імунітет, а також просто як хороший варіант перекусу для всіх і в будь-якій ситуації.

З турботою про ваше здоров’я, ТМ РадиМо